Poslední články

o klucích z jackass

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie


o klucích z jackass

Steve-o

Vlastním jménem Sephen Glover norodil se 13.června 1674. Miluje tetování a na zádech má vlastní podobiznu:-D

Johny Knoxville

Vlastním jmeénem Philip John Clapp.Narodil se 11.března, takže mu bylo 38.Narodil se ve městě Knoxville ve státě Tennessee.Od mala se zaímá o herectvý, hrál třeba v: Muži v Černém2, Kráčející skála, Mistři hazardu.

V 18 se přestěhoval do Kalifornie, kde zahájil studium herectvý. Je hlavním aktérem Jackass, vyšlo to z jeho hlavy ....

Dnes je ale jackass legendou...

Bam margena

Narodil se 28.září 1979 ve Westchesteru.Bam jezdí na prkně už od 12 let, ale profesionálně pouze 3 roky.

Party boy:
Vlastním jménem Chris Pontius narozený 16.července 1974 ve městě Pasadena (CA) dnes bydlí v LA. Jeho oblíbeným skaterem je Jason Jessee a oblíbené jídlo Mexican Tuna. Za nejoblíbenější film považuje Velké potíže v malé Číně.

Ryan Dunn:
Vlastním jménem Ryan Dunn se narodil v Medině ve státě Ohio 11. června 1977. Dnes bydlí ve West Chesteru (PA). Mezi jeho koníčky patří spaní a jedení. Nenávidí všechno poprvé. Má rád TV v autě, svojí riflovou bundu a mamku.

Wee Man:
Vlastním jménem Jason Acuna dnes bydlí na Huntington Brach (CA). Zaměstnaný je jako profi skater. No a jednoduše je to liliput.

Preston Lacy:
Vlastním jménem Preston Lacy. Najít o něm nějaký informace je celkem těžká věc. Takže vím, že je mu 28 let. Narodil se v Carthage v Missouri. A dnes bydlí v Hollywoodu (CA).

Dave England:
Vlastním jménem Dave England se narodil 30. prosince 1969 ve Ventuře (CA). Dnes bydlí v Portlandu (OR). Jeho oblíbený skater je Neil Blender. Oblíbená kniha: "Notes of a Dirty Old Man" od Charlese Bukowskiho. A oblíbený herec Bud Cort.

http://filmy-ke-shlednuti-zdarma.cz/filmy-online/jackass-number-two/Komentáře k článku

 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek